Još jedan čudan savjet za vas: stavite vazelin ispod vrata ili prozora. Sada će vas to iznenaditi i sigurno ćete nam zahvaliti. U ovom kratkom videu objasnit ću razloge za njegovu upotrebu. Potreban je samo obični vazelin, koji je jeftin i prodaje se u svakoj trgovini.

Za optimalnu učinkovitost potrebno je prije nanošenja proizvoda očistiti prostor ispod vrata ili prozora. Nakon toga nanesite lagani sloj vazelina na vrata. Pogledajte snimku u nastavku za dodatna objašnjenja:

https://youtu.be/ykkNJEpCNpU?si=Uu-ExuOajNViJzXA

 

BONUS :

Po BAKINOM savjetu odlučila sam stare ručnike oprati sodom bikarbonom i octom i pozitivno sam se iznenadila rezultatima: opet su pahuljasti i mekani, poput ručnika s reklama!

“Budući da obično ovisimo o njima, ručnici su vrlo važni za naše dnevne rutine.”

Redovito pranje uništava mekoću tkanine što može rezultirati grubom teksturom koja dovodi do iritacije kože. U mnogim drugim slučajevima korištenje omekšivača ne djeluje.

Prema santeplusmagu, postoji jedan trik koji može učiniti vaše ručnike mekima kao prije i potpuno osigurati povratak osjećaja. Nakon što to učinite, osjećat ćete se jako zahvalno, a vaš ručnik će izgledati kao da je komercijalno napravljen.

Čovjek može, slušajući mudre savjete ove bake, učinkovito upravljati životom bez potrebe za skupim sredstvima.

Svoje ručnike možete održati lepršavima pomoću jednostavnog kućnog artikla: sode bikarbone.

Budući da je ovaj bijeli prah nešto što je lako dostupno, može savršeno djelovati kod pranja ručnika – jeftina alternativa običnim deterdžentima.

Imala sam tu sreću da sam od svoje bake dobila mudre savjete koji su se pokazali korisnim čak i na starim ručnicima grubim poput krpa.

Pristup:

Za pripremu otopine potrebne su tri žlice sode bikarbone

Otopinu zatim treba dodati u odgovarajući odjeljak za deterdžent u perilici rublja.

Vaši će ručnici sada biti mekani.

Osvjetljava životom i ima potencijal omekšavanja tkanina. Tužan dio je što kisela otopina učinkovito ubija klice, osiguravajući da su ručnici potpuno dezinficirani. Miris octa će nestati u roku od nekoliko sati, tako da se ne morate brinuti zbog dugotrajnih mirisa.

Ne možete se osloniti samo na gore navedene savjete. Morate primijeniti niz vrlo korisnih tehnika ako namjeravate produljiti vijek trajanja svojih ručnika nakon njihovog izvornog stanja.

Problemi se mogu izbjeći ako se ne prepuni bubanj perilice rublja. Treba ga napuniti najviše do dvije trećine. Nakon toga, materijali se opsežno peru kako bi se osigurala maksimalna čistoća.

Lako to s deterdžentom, lako s izbjeljivačem i omekšivačem. Umjerenost je ovdje jako važna. Zato što se svakim čestim pranjem na vlaknima stvara sloj voska koji konačno smanjuje sposobnost upijanja pamučne tkanine. Ako se ručnici suše u dobro prozračenom prostoru i bez vlage, mogu se prati jednom tjedno.

Električni stalak za ručnike idealno je rješenje za sve ljude koji trebaju učinkovit način redovitog sušenja ručnika.

Također je preporučljivo oprati odjevne predmete koji se koriste samo s ovim životinjama, jer životinje mogu bacati dlake koje se lako mogu zalijepiti za odjeću.

Poanta je odvojiti bijele ručnike od onih jarkih boja.

Iako ih pažljivo omekšavate, možda nije uvijek u vašem najboljem interesu da ručnike dugo držite jer imaju tendenciju da postanu manje upijajući.

Isprobajte ove korisne savjete kako biste bili sigurni da će vaši ručnici ostati vrlo mekani i ugodni za vašu kožu.

Puno sreće!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here