Doživite predivan okus baršunaste i nevjerojatno primamljive torte od jagoda, izrađene bez napora i bez potrebe za pećnicom, koja omogućuje trenutni užitak. Sljedeći sastojci neophodni su za uspjeh ovog recepta.
Količina kolačića potrebnih za tortu ovisit će o dimenzijama kalupa koji odaberete.
Za dovršetak nadjeva potrebni su sljedeći sastojci:
Za ovaj recept potrebno vam je 700 ml brašna, 5 žlica šećera, 1 vrećica vanilin šećera, 3 vrećice pudinga od vanilije, 100 g maslaca ili margarina, 250-300 g jagoda (količina može varirati ovisno o veličini) ), i 150 g vrhnja za šlag.
Nakon pažljivog razmatranja, na kraju sam se odlučio za divnu kombinaciju vrhnja pomiješanog s vodom, velikodušno ukrašenog ribanom čokoladom na površini.
Pogledajte detaljan postupak prikazan u videu u nastavku:
Dodatni recept je dan kao bonus.
Promotrite na trenutak lokaciju na kojoj se suši povrće: to je ni manje ni više nego kuhinja Bilje Jeftić i Ace Ilića. Ovaj dinamični glazbeni duo ljubazno je televizijskim ekipama otvorio vrata svoje tople i primamljive obiteljske kuće, omogućivši im da svjedoče njihovim izvanrednim investicijama i besprijekornom dizajnu dok su ukrašavali svoju raskošnu dvokatnicu. Veliko stubište ukrašeno izuzetnim namještajem služi kao razdjelnik između spavaćih soba te dnevnog boravka i blagovaonice. No, kuhinjski dio šarmantnog prebivališta Biljane Jevtić i Ace Ilića ostaje skriven od znatiželjnih pogleda.
Pažnja vjernih obožavatelja glazbenog dvojca neočekivano se usmjerila prema jednom području, a sve zahvaljujući njihovu sinu Ivanu koji studira pravo. Iako je kuhinja malenih dimenzija, savršeno je prikladna za tročlanu obitelj, što sugerira da u kućanstvu možda žive dva vješta kuhara.
Aka uživa u stvaranju slatkih jela i ističe važnost unošenja raznih začina, uz uobičajenu sol i papar, dok Birja vodi temeljne pripreme. Kuhinja odiše elementima španjolskog arhitektonskog stila, sa svojim živahnim žutim elementima koji se besprijekorno stapaju s besprijekorno bijelim pločicama i elegantnim sivim radnim pločama, što rezultira dinamičnim i živahnim prostorom za kuhanje.
Biljana Jevtić, poznata folk pjevačica iz Srbije, osvojila je publiku svojim iskrenim melodijama i repertoarom koji uključuje popularne pjesme poput “Evo ti Surka na Dranu”, “Cleret da je oji životo”, “Opasna je igla ta” i “Suzo”. gedina.” Njezina izvorna glazba ne samo da je osvojila srca slušatelja, već joj je priskrbila i prestižne nagrade. Rođena 17. listopada 1959. godine u selu Gurejaci, između Aleksinca i Niša, Biljana je od ranih 1980-ih živjela u Beogradu, gdje i dalje nastupa. U sretnom je braku s pjevačem Aleksandrom Ako Iličem, a zajedno imaju sina Ivana.
Biljanin put kao solo umjetnice započeo je u Vijeću kulture i umjetnosti u Nici, gdje je pokazala svoj izniman talent izvodeći poznatu pjesmu “Anica ovče čuvala” tijekom cijenjenog natjecanja “Prvi glas Srbije”.
Osvojivši srca publike i Radmile Todorović Babić, Biljanin izniman talent zaslužio je poziv u Beograd na snimanje albuma prvijenca. Godine 1983. predstavila je svoj prvi album pod nazivom “Biće bolje”, označivši početak svoje blistave karijere. Odmah na početku pobrala je hvalospjeve kritike i osvojila mase, nakon čega je objavila još deset albuma, sa zapaženim uspjesima među kojima su “Evo ti srce na dlanu” i “Krelet da je ovaj život”.
Svojim nastupima krasila je renomirane glazbene festivale kao što su „MESAM“, „Hit parada“, „Moravski biser“, „Lira“, „Grand“ i dr. Zajedno sa svojim suprugom Aceom Ilitchem krenula je na globalno putovanje, počevši od Australije i na kraju stigavši do Sjedinjenih Država. Široko cijenjena kao jedna od najboljih folk pjevačica svog doba, Biljanin talent nema granica.
Rođena u nišavskom banjskom selu 1959. godine, Biljana Jevtić je odrasla u brojnoj obitelji. Odrastajući u maloj dvosobnoj kući uz roditelje, sestru, baku i djeda, ujaka i drugu stariju rodbinu, prisjeća se svog djetinjstva kao prekrasno spokojnog vremena, unatoč zahtjevnim seoskim poslovima. Usklađujući školu ujutro i pomažući roditeljima u kućanskim poslovima ili posjećujući terensku nastavu popodne, Biljana je bez napora pronalazila vrijeme i za učenje i uživanje u društvu svojih vršnjaka. Živahni subotnji plesovi u Greyachu posebno su je privlačili.
Ova prigoda predstavlja ekskluzivnu priliku za sve da se opuste i uživaju u trenutku. Unatoč tome, djevojčice su stalno bile u pratnji majke, što je rezultat očeve strogoće i držanja tradicije. Tijekom školovanja u osnovnoj školi postigla je zapažene rezultate te je primljena u Srednja elektrotehnička škola u Nici.
Putovanje autobusom od Grejača do Niša bila je njezina rutina prve dvije godine, dok se na kraju nije preselila kod svoje tete. Tamo je krenula na svoj pjevački put, unutar kulturno-umjetničke zajednice. Suradnja s članovima KUD-a omogućila joj je da svoje talente pokaže diljem bivše Jugoslavije.