Sastojci:

Kada je u pitanju priprema tijesta, potrebni sastojci su:

  • Za pripremu recepta potrebno vam je 2,5 decilitra vode i 125 grama margarina.
  • Pomiješajte 150 grama brašna sa jednom žlicom šećera.
  • Mala količina soli.
  • Osim toga, tu su i četiri jaja.
  • Za izradu kreme potrebni su sljedeći sastojci:
  • Količina mlijeka od pola litre.
  • Količina šećera od 250 grama.
  • Za nadjev su vam potrebna 2 žumanjka i 4 žlice sastojaka.
  • Duo šećernih poslastica prožetih vanilijom,
  • Količina margarina od 125 grama.
  • Dodatno treba staviti tri decilitra slatkog vrhnja.

PRIPREMA:

Pomiješajte vodu, margarin, šećer i sol u posudi i zagrijte dok ne zavrije. Kad provrije, dodajte brašno i miješajte dok ne dobijete jednoličnu smjesu. Ostavite smjesu da se ohladi. Mikserom stalno mutiti ohlađeno brašno uz polagano dodavanje razmućenih jaja.

Za optimalnu raspodjelu, štrcaljkom pedantno stavite krafne na pladanj koji je podmazan ili obložen papirom za pečenje. Ključni element je održavanje odgovarajućih razmaka između svake krafne, omogućavajući odgovarajuće širenje dok se peku.

Za savršenu seriju krafni zagrijte pećnicu na 200 stupnjeva i pecite otprilike 20 minuta. Nakon toga smanjite temperaturu na 180 stupnjeva i po potrebi pecite još 15-20 minuta.

Evo dodatnog TEKSTA u kojem možete uživati:

Da bi identificirao psihopata, psihijatar otkriva specifične pokazatelje, naglašavajući važnost održavanja značajne udaljenosti od takvih osoba ako su doista dijagnosticirane kao takve.

U sadašnjoj eri kaosa i turbulencija, nikad se ne može biti sigurno može li se osoba od povjerenja, bilo da je to dugogodišnji prijatelj ili kolega, neočekivano pojaviti kao psihopat i preko noći dospjeti na naslovnice.

Nadalje, u svojim ranim godinama mogu pokazivati ​​agresivno ponašanje prema životinjama i svojim vršnjacima.

Prema njegovom objašnjenju, posjedovanje samo jedne od ovih osobina nije dovoljno da se netko označi kao psihopat. Međutim, sveobuhvatna procjena osobnosti pojedinca, uzimajući u obzir sve ove karakteristike, potencijalno može rezultirati klasifikacijom psihopata.

“Parazitizam” se često smatra početnim pokazateljem da pojedinac možda posjeduje psihopatske osobine.

Prema njegovim riječima, kada osoba “popije” nekog drugog, u biti iskorištava tu osobu, a da se sama ne trudi. To se može manifestirati na različite načine, kao što je ulazak u vezu isključivo radi financijske dobiti ili očekivanje da drugi izvršavaju zadatke ili odgovornosti u njihovo ime. U biti, psihopati imaju želju da drugi rade u njihovo ime.

Dodatno, dr. Dzalil je priznao njegovu tendenciju da ima nestalan temperament.

Psihopati imaju sposobnost doimati se posve uobičajenima, upuštajući se u normalan razgovor, samo da bi iznenada buknuli zbog nečega naizgled beznačajnog. Ovo je namjerna taktika koju koriste psihopati kako bi manipulirali onima oko sebe, kako je objasnio govornik.

Prema psihijatrima, promiskuitet je pokazatelj psihoze. Dodatno, spomenuo je da psihopati imaju sklonost ishitrenom sklapanju brakova, iako su te zajednice kratkotrajne.

Nekoliko ranih problema u ponašanju mogu poslužiti kao potencijalni pokazatelji da bi pojedinac s vremenom mogao pokazati psihopatske tendencije.

Prema dr. Zalilu, znakovi psihoze mogu se manifestirati tijekom djetinjstva. Osobe koje pokazuju infantilnu psihopatiju mogu pokazivati ​​neobično ponašanje ili ispoljavati agresiju i nasilje prema životinjama i drugoj djeci.

Psihijatri u konačnici tvrde da psihopate osobito karakterizira nedostatak empatije.

Psihopati pokazuju potpuno zanemarivanje emocija drugih. Kad bi netko pokušao izraziti svoje osjećaje psihopatu, postalo bi potpuno jasno da psihopat nema interesa slušati ili suosjećati. Imaju niz aktivnosti koje su daleko privlačnije od uključivanja u raspravu o vašim mislima ili emocijama u vezi s određenom situacijom, kao što je Index prikladno rekao.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here